NC7WZ14FHX
DigiKeys produktnummer
NC7WZ14FHXTR-ND - Tape og spole (TR)
NC7WZ14FHXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NC7WZ14FHXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NC7WZ14FHX
Beskrivelse
IC INVERT 2CH 2-INP 6MICROPAK2
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vekselretter IC 2 Kanals Schmitt-utløser 6-MicroPak2™
EDA-/CAD-modeller
NC7WZ14FHX Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
1 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Logikknivå - lavt
0,2V – 1,2V
Digi-Reel®
Logikknivå - høyt
1,4V – 3,6V
4.9ns ved 5V, 50pF
Logikktype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Leverandørens enhetsforpakning
6-MicroPak2™
Funksjoner
Schmitt-utløser
Kapsling
6-UFDFN
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V