MMSZ56T1G
DigiKeys produktnummer
MMSZ56T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MMSZ56T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MMSZ56T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMSZ56T1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 56V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
46 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 56 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MMSZ56T1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 39.2 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±5%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
200 Ohms