MMBZ18VALT1G
DigiKeys produktnummer
MMBZ18VALT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MMBZ18VALT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MMBZ18VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMBZ18VALT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER ARRAY 18V SOT-23-3
Produsentens standard leveringstid
54 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener – matriser 1 par felles anode 18 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MMBZ18VALT1G Modeller
Kategori
Effekt - maks
300 mW
Produsent
onsemi
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 14.5 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Konfigurasjon
1 par felles anode
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - Zener (nom) (Vz)
18 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Toleranse
±5%