MMBD1201
DigiKeys produktnummer
MMBD1201TR-ND - Tape og spole (TR)
MMBD1201CT-ND - Båndavsnitt (CT)
MMBD1201DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMBD1201
Beskrivelse
DIODE STANDARD 100V 200MA SOT233
Produsentens standard leveringstid
52 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 200mA Overflatemontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MMBD1201 Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
4 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 50 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
2pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
200mA
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 200 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter