MM5Z3V3T1G
DigiKeys produktnummer
MM5Z3V3T1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MM5Z3V3T1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM5Z3V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM5Z3V3T1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD523
Produsentens standard leveringstid
52 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 500 mW ±6,1% Overflatemontering SOD-523
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM5Z3V3T1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±6,1%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms