MM5Z10VT5G
DigiKeys produktnummer
488-MM5Z10VT5GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-MM5Z10VT5GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-MM5Z10VT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM5Z10VT5G
Beskrivelse
DIODE ZENER 10V 500MW SOD523
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 10 V 500 mW ±6% Overflatemontering SOD-523
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±6%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
20 Ohms