MM3Z5V1ST1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z5V1ST1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MM3Z5V1ST1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM3Z5V1ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM3Z5V1ST1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 5.1 V 300 mW ±2% Overflatemontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM3Z5V1ST1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 2 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Effekt - maks
300 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
60 Ohms