MM3Z18VST1G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
onsemi
På lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
På lager: 1 346
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Dioder – Zener 18 V 300 mW ±2% Overflatemontering SOD-323
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SC-76, SOD-323
MM3Z18VST1G
DigiKeys produktnummer
MM3Z18VST1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MM3Z18VST1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM3Z18VST1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Produsentens standard leveringstid
53 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
MM3Z18VST1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 12.6 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Effekt - maks
300 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms