MJE15030G
DigiKeys produktnummer
MJE15030GOS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MJE15030G
Beskrivelse
TRANS NPN 150V 8A TO-220
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Transistorer – topolet (BJT) – enkel NPN 150 V 8 A 30MHz 50 W Gjennomgående hull TO-220
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MJE15030G Modeller
Kategori
DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce
20 ved 4A, 2V
Produsent
Effekt - maks
50 W
Emballasje
Rør
Frekvens - overgang
30MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Transistortype
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
8 A
Kapsling
TO-220-3
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Vce-metning (maks) ved Ib, Ic
500mV ved 100mA, 1A