MBRS1100T3G
DigiKeys produktnummer
MBRS1100T3GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MBRS1100T3GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MBRS1100T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRS1100T3G
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 1A Overflatemontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MBRS1100T3G Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 100 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Leverandørens enhetsforpakning
SMB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 175°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
750 mV @ 1 A