FSV10150V
DigiKeys produktnummer
FSV10150VTR-ND - Tape og spole (TR)
FSV10150VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FSV10150VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FSV10150V
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO2773
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 10A Overflatemontering TO-277-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FSV10150V Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
20 µA @ 150 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
TO-277-3
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
840 mV @ 10 A