FSUSB43L10X
DigiKeys produktnummer
FSUSB43L10XFSTR-ND - Tape og spole (TR)
FSUSB43L10XFSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FSUSB43L10XFSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FSUSB43L10X
Beskrivelse
IC USB MUX/SWITCH 10MICROPAK
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
USB Bryter IC 1 kanal 10-MicroPak™
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FSUSB43L10X Modeller
Kategori
Spenning - forsyning, enkel (V+)
3V – 4,3V
Produsent
onsemi
-3db båndbredde
720MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Brudd før innkobling, USB 2.0
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Bruksområder
USB
Monteringstype
Overflatemontering
Bryterkrets
DPDT
Kapsling
10-UFQFN-eksponert plate
Antall kanaler
1
Leverandørens enhetsforpakning
10-MicroPak™
Motstand på-stilling (maks)
6,5Ohm