FQP47P06
DigiKeys produktnummer
FQP47P06-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FQP47P06
Beskrivelse
MOSFET P-CH 60V 47A TO220-3
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 60 V 47A (Tc) 160W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FQP47P06 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
110 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±25V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3600 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
160W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 155°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
26mOhm ved 23.5A, 10V