FDD1600N10ALZ
DigiKeys produktnummer
FDD1600N10ALZTR-ND - Tape og spole (TR)
FDD1600N10ALZCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDD1600N10ALZDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDD1600N10ALZ
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 6.8A TO252
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 6,8A (Tc) 14,9W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FDD1600N10ALZ Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.8V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
3.61 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
225 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
14,9W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 155°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
160mOhm ved 3.4A, 10V