FDBL0630N150
DigiKeys produktnummer
FDBL0630N150TR-ND - Tape og spole (TR)
FDBL0630N150CT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDBL0630N150DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDBL0630N150
Beskrivelse
MOSFET N-CH 150V 169A 8HPSOF
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 150 V 169A (Tc) 500 A (Tj) Overflatemontering 8-HPSOF
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
90 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5805 pF @ 75 V
Effekttap (maks)
500 A (Tj)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-HPSOF
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
6.3mOhm ved 80A, 10V