FDB15N50 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | FDB15N50 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 500V 15A D2PAK |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 500 V 15A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FDB15N50 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 4V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 41 nC @ 10 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks) ±30V |
Delestatus Aktiv | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 1850 pF @ 25 V |
FET-type | Effekttap (maks) 300W (Tc) |
Teknologi | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Drain til Source-spenning 500 V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Leverandørens enhetsforpakning TO-263 (D2PAK) |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Kapsling |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 380mOhm ved 7.5A, 10V | Baseproduktnummer |