FCP190N65F
DigiKeys produktnummer
FCP190N65F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FCP190N65F
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 20.6A TO220-3
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 20,6A (Tc) 208W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FCP190N65F Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 2mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
78 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3225 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
208W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
190mOhm ved 10A, 10V