FCB199N65S3
DigiKeys produktnummer
488-FCB199N65S3TR-ND - Tape og spole (TR)
488-FCB199N65S3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-FCB199N65S3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FCB199N65S3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 14A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 14A (Tc) 98W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FCB199N65S3 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 1.4mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1225 pF @ 400 V
Effekttap (maks)
98W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
199mOhm ved 7A, 10V