FCB070N65S3
DigiKeys produktnummer
FCB070N65S3TR-ND - Tape og spole (TR)
FCB070N65S3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
FCB070N65S3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FCB070N65S3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 44A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 44A (Tc) 312W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 4.4mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
78 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3090 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
312W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
70mOhm ved 22A, 10V