FAN65004B
DigiKeys produktnummer
FAN65004BOSTR-ND - Tape og spole (TR)
FAN65004BOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FAN65004BOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FAN65004B
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 6A 35PQFN
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,6V 1 Utgang 6A 35-PowerWFQFN
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Spenning - utgang (maks)
32,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
100kHz – 1MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
35-PQFN (6x6)
Spenning - inngang (min)
4,5V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
65V