BZX84C5V6LT1G er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Diodes Incorporated
På lager: 95
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Similar
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Dioder – Zener 5.6 V 250 mW ±7% Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
BZX84C5V6LT1G
DigiKeys produktnummer
BZX84C5V6LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
BZX84C5V6LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZX84C5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C5V6LT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
50 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
40 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 2 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±7%
Effekt - maks
250 mW