BZX84C2V7LT1G
DigiKeys produktnummer
BZX84C2V7LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
BZX84C2V7LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZX84C2V7LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C2V7LT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 2.7V 250MW SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
50 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 2.7 V 250 mW ±7% Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84C2V7LT1G Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
20 µA @ 1 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±7%
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Effekt - maks
250 mW