BZX84B24LT1G
DigiKeys produktnummer
BZX84B24LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
BZX84B24LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZX84B24LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84B24LT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 24V 250MW SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
52 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 24 V 250 mW ±2% Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84B24LT1G Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
70 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 16.8 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Effekt - maks
250 mW