2SD1803T-TL-H | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 2SD1803T-TL-H |
Beskrivelse | TRANS NPN 50V 5A TP-FA |
Produsentens standard leveringstid | 52 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Transistorer – topolet (BJT) – enkel NPN 50 V 5 A 180MHz 1 W Overflatemontering TP-FA |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 2SD1803T-TL-H Modeller |
Kategori | DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce 200 ved 500mA, 2V |
Produsent | Effekt - maks 1 W |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Frekvens - overgang 180MHz |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur 150°C (TJ) |
Transistortype | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - kollektor (Ic) (maks) 5 A | Kapsling TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63 |
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks) 50 V | Leverandørens enhetsforpakning TP-FA |
Vce-metning (maks) ved Ib, Ic 400mV ved 150mA, 3A | Baseproduktnummer |