2SD1803T-TL-H
DigiKeys produktnummer
2SD1803T-TL-HOSTR-ND - Tape og spole (TR)
2SD1803T-TL-HOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2SD1803T-TL-HOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
2SD1803T-TL-H
Beskrivelse
TRANS NPN 50V 5A TP-FA
Produsentens standard leveringstid
52 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Transistorer – topolet (BJT) – enkel NPN 50 V 5 A 180MHz 1 W Overflatemontering TP-FA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2SD1803T-TL-H Modeller
Kategori
DC-strømforsterker (hFE) (min) ved Ic, Vce
200 ved 500mA, 2V
Produsent
Effekt - maks
1 W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - overgang
180MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Transistortype
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
5 A
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
50 V
Leverandørens enhetsforpakning
TP-FA
Vce-metning (maks) ved Ib, Ic
400mV ved 150mA, 3A