1N5913BRLG
DigiKeys produktnummer
1N5913BRLGOSTR-ND - Tape og spole (TR)
1N5913BRLGOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
1N5913BRLG
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 3W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 3 W ±5% Gjennomgående hull Aksial
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 200 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-65°C – 200°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Effekt - maks
3 W
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
10 Ohms