OSTVN10A150
OSTVN10A150
Scaredy Pi | The Resident Geeks
OSTVN10A150
DigiKeys produktnummer
ED10567-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
OSTVN10A150
Beskrivelse
TERM BLK 10P SIDE ENT 2.54MM PCB
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 Terminalblokker – kabel-til-kort Horisontal med kort 0,100" (2,54mm) Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OSTVN10A150 Modeller
Monteringstype
Gjennomgående hull
Produsent
On Shore Technology Inc.
Ledningsavslutning
Skrue - stigende burklemme
Serie
Farge
Grønn
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Delestatus
Aktiv
Kabinettmateriale
Termoplast
Antall nivåer
1
Kontaktmateriale - plettering
Messing
Stillinger per nivå
10
Klemmemateriale - plettering
Messing
Avstand
0,100" (2,54mm)
Skruemateriale - plettering
Stål - sinkplettert
Innstikkretning
Horisontal med kort
Dreiemoment - skrue
0,15Nm (1,3Lb-In)
Strøm
6 A
Skruegjenge
M1,6
Spenning (V)
150 V