XW4M-40D2-V1DS
DigiKeys produktnummer
39-XW4M-40D2-V1DS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XW4M-40D2-V1DS
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 40POS 3.50MM
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 Flerpolet rekkeklemme Hode, Hannpinner, Med deksel (4 sider) 0,138" (3,50mm) Vertikal Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
XW4M-40D2-V1DS Modeller
Kategori
Strøm - IEC
8A
Produsent
Omron Electronics Inc-EMC Div
Spenning - IEC
160 V
Serie
Strøm - UL
8 A
Emballasje
Brett
Spenning - UL
300 V
Delestatus
Aktiv
Farge
Svart
Type
Hode, Hannpinner, Med deksel (4 sider)
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Antall posisjoner
40
Kontakt-paringsoverflate
Tinn
Stillinger per nivå
20
Funksjoner
Låseanordninger
Antall nivåer
2
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Avstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Hoderetning
Vertikal
Kabinettmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Termineringsstil
Loddetinn
Isoleringshøyde
0,728" (18,50mm)