SS-5GL13T-A12
DigiKeys produktnummer
Z8684-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SS-5GL13T-A12
Beskrivelse
SWITCH SNAP ACTION ROLLER SPDT
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Bryter Chassismontering
Kategori
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP40
Produsent
Omron Electronics Inc-EMC Div
Driftskraft
5gf
Serie
Frakoblingskraft
6gf
Emballasje
Bulk
Driftsstilling
0,421" (10,70mm)
Delestatus
Aktiv
Differensialvandring
0,031" (0,8mm)
Nominell strøm (AMP)
5A (AC)
Overbevegelse
0,047" (1,2mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
Mekanisk liv
30,000,000 sykluser
Aktuatortype
Spak, Simulert rulle
Elektrisk levetid
200,000 sykluser
Monteringstype
Chassismontering
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)