G3VM-101HR2
DigiKeys produktnummer
39-G3VM-101HR2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G3VM-101HR2
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G3VM-101HR2 Modeller
Kategori
Spenning - inngang
1,65VDC
Produsent
Spenning - last
0 V ~ 100 V
Serie
Belastningsstrøm
3 A
Emballasje
Rør
Motstand på-stilling (maks)
65 mOhms
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Måkevinge
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-40°C – 110°C