G2R-2-DC48
G2R-2-DC48
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-2 DC48
DigiKeys produktnummer
39-G2R-2DC48-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G2R-2 DC48
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé DPDT (2 form C) 48VDC Spole Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G2R-2 DC48 Modeller
Kategori
Termineringsstil
PC-pinne
Produsent
Tetningsklassifisering
Sealed - Flux Protection
Serie
Inntrekksspenning
33,6VDC
Emballasje
Brett
Utløsningsspenning
7,2VDC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
15 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
5 ms
Spolespenning
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Kontaktskjema
DPDT (2 form C)
Kontaktmateriale
Sølvlegering
Kontaktklassifisering (strøm)
5 A
Godkjenningsbyrå
CSA, TUV, UR, VDE
Omkoblingsspenning
380VAC, 125VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
23,41" L x 15,55" B x 17,13" H (594,6mm x 395,0mm x 435,1mm)
Spolemotstand
4.17 kOhms
Spolestrøm
11.5 mA