D2FD-01L30-1T
DigiKeys produktnummer
39-D2FD-01L30-1T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
D2FD-01L30-1T
Beskrivelse
SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
Detaljert beskrivelse
Bryter SPDT Gjennomgående hull
EDA-/CAD-modeller
D2FD-01L30-1T Modeller
Kategori
Termineringsstil
PC-pinne
Driftsstilling
0,445" (11,3mm)
Differensialvandring
0,020" (0,5mm)
Overbevegelse
0,020" (0,5mm)
Nominell strøm (AMP)
100mA (AC/DC)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
Elektrisk levetid
100,000 sykluser
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
30 V
Driftstemperatur
-20°C – 70°C