D2FD-01L30-1H
DigiKeys produktnummer
SW1368-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
D2FD-01L30-1H
Beskrivelse
SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Bryter SPDT Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
D2FD-01L30-1H Modeller
Kategori
Termineringsstil
Loddekabelsko
Produsent
Omron Electronics Inc-EMC Div
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP60 - støvtett
Serie
Driftskraft
66gf
Emballasje
Bulk
Frakoblingskraft
5,099gf
Delestatus
Aktiv
Driftsstilling
0,445" (11,3mm)
Krets
SPDT
Differensialvandring
0,020" (0,5mm)
Bryterfunksjon
På-mom
Overbevegelse
0,020" (0,5mm)
Nominell strøm (AMP)
100mA (AC/DC)
Mekanisk liv
300,000 sykluser
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
Elektrisk levetid
100,000 sykluser
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
30 V
Driftstemperatur
-20°C – 70°C