A22EL-M-24A-02
A22EL-M-24A-02
A22EL-M-24A-02
DigiKeys produktnummer
Z5889-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A22EL-M-24A-02
Beskrivelse
SW E-STOP TWIST RESET 10A 110V
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nødstoppbryter DPST-NC Panelmontering, Forside Belyst (rød)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A22EL-M-24A-02 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell strøm (AMP)
10A (AC/DC)
Produsent
Omron Automation and Safety
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
110 V
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V
Emballasje
Bulk
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 22,30mm dia
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Skrueterminal
Monteringstype
Panelmontering, Forside
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP65 - støvtett, vannbestandig
Nullstillingsfunksjon
Vri
Driftstemperatur
-20°C – 55°C