A24001-016
DigiKeys produktnummer
2262-A24001-016-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A24001-016
Beskrivelse
CONN MALE R/A SMD 16POS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Overflatemontering, Høyrevinklet 16 posisjon 0,050" (1,27mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A24001-016 Modeller
Produsent
Terminaler
Loddetinn
Serie
Festetype
Haspeholder
Emballasje
Kasse
Isoleringshøyde
0,075" (1,90mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Rund
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
50,0µin (1,27µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn-bly
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Beryllium-kobber
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Polyfenylensulfid (PPS)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Stil
Isoleringsfarge
Svart
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell strøm (AMP)
3A per kontakt