BUTTON-12MM-GREEN
DigiKeys produktnummer
1188-BUTTON-12MM-GREEN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BUTTON-12MM-GREEN
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON 0.5A 24V
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere Vandalsikker, belyst Panelmontering, Forside
Kategori
Aktuatortype
Rund, Knapp
Produsent
Farge - aktuator/hette
Sølv
Emballasje
Bulk
Belysningstype, farge
LED, Green
Delestatus
Aktiv
Belysningspenning (nominell)
3VDC
Monteringstype
Panelmontering, Forside
Termineringsstil
Loddekabelsko
Type
Vandalsikker, belyst
IP-systemet (kapslingsgrad)
Støvtett, vanntett
Nominell strøm (AMP)
500mA (DC)
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 12,00mm dia
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V