SMUB204PET
DigiKeys produktnummer
SMUB204PETTR-ND - Tape og spole (TR)
SMUB204PETCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMUB204PET
Beskrivelse
TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
200 kOhms 0,25W, 1/4W Måkevinge Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
Ohmite
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
200 kOhms
Termineringsstil
Måkevinge
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflate (5,00mm x 4,50mm)
Toleranse
±20%