S21L0C-P06MFG0-720S
DigiKeys produktnummer
S21L0C-P06MFG0-720S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
S21L0C-P06MFG0-720S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S21L0C-P06MFG0-720S Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Krom over nikkel
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus, Strekkavlastning
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
6
Nominell strøm (AMP)
7,5A
Mantelstørrelse - innsats
1
Kabelåpning
0,236" – 0,283" (6,00mm – 7,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C