S20L0C-P02MJG0-420S
DigiKeys produktnummer
S20L0C-P02MJG0-420S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
S20L0C-P02MJG0-420S
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S20L0C-P02MJG0-420S Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Krom over nikkel
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus, Strekkavlastning
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
2
Nominell strøm (AMP)
7,5A
Mantelstørrelse - innsats
0
Kabelåpning
0,118" – 0,165" (3,00mm – 4,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C