S10L0C-P05MFG0-2200
DigiKeys produktnummer
S10L0C-P05MFG0-2200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
S10L0C-P05MFG0-2200
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Kategori
Kappeoverflate
Krom over nikkel
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Bulk
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
5
Nominell strøm (AMP)
7,5A
Mantelstørrelse - innsats
0
Kabelåpning
0,059" – 0,087" (1,50mm – 2,20mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-40°C – 120°C