LPC54608J512ET180E
DigiKeys produktnummer
568-13353-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LPC54608J512ET180E
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 180TFBGA
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ARM® Cortex®-M4 LPC546xx Mikrostyringer IC 32-biters 180MHz 512KB (512K x 8) FLASH 180-TFBGA (12x12)
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
200K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,71V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 12x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M4
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
32-biters
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Hurtighet
180MHz