LPC54606J256ET180E er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
NXP USA Inc.
På lager: 0
Datablad
ARM® Cortex®-M4 LPC546xx Mikrostyringer IC 32-biters 180MHz 256KB (256K x 8) FLASH 180-TFBGA (12x12)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LPC54606J256ET180E
DigiKeys produktnummer
568-13366-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LPC54606J256ET180E
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 180TFBGA
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
136K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,71V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 12x12b
Kjerneprosessor
ARM® Cortex®-M4
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
32-biters
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Hurtighet
180MHz