NRF54L10-QFAA-R
DigiKeys produktnummer
4823-NRF54L10-QFAA-RTR-ND - Tape og spole (TR)
4823-NRF54L10-QFAA-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4823-NRF54L10-QFAA-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NRF54L10-QFAA-R
Beskrivelse
IC RF TXRX+MCU
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IC RF TxRx + MCU 802,15,4, Bluetooth Bluetooth v6.0, Matter, Thread 48-VFQFN-eksponert plate
Kategori
Minnestørrelse
1MB flashminne, 192kB RAM
Produsent
Serielle grensesnitt
GPIO, I2C, I2S, SPI, UART
Serie
GPIO
31
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Delestatus
Aktiv
Strøm - mottar
3,2mA
Type
TxRx + MCU
Strøm - sender
5mA – 10mA
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)