NRF24AP2-8CHQ32-R
DigiKeys produktnummer
NRF24AP2-8CHQ32-R-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
NRF24AP2-8CHQ32-R
Beskrivelse
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Detaljert beskrivelse
IC RF TxRx kun Generell ISM > 1GHz ANT™ 2,4GHz 32-VFQFN-eksponert plate
Forsyningsspenning
1,9V – 3,6V
Strøm - mottar
17mA
Strøm - sender
11mA – 15mA
RF-familie/standard
Generell ISM > 1GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C