NRF24AP2-1CHQ32-R
DigiKeys produktnummer
NRF24AP2-1CHQ32-R-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
NRF24AP2-1CHQ32-R
Beskrivelse
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IC RF TxRx kun Generell ISM > 1GHz ANT™ 2,4GHz 32-VFQFN-eksponert plate
Kategori
Effekt - utgang
0dBm
Produsent
Følsomhet
-85dBm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Serielle grensesnitt
USART
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
1,9V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Strøm - mottar
17mA
Type
TxRx kun
Strøm - sender
11mA – 15mA
RF-familie/standard
Generell ISM > 1GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C