820B007-103R001
DigiKeys produktnummer
820B007-103R001-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
820B007-103R001
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
7 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
820B007-103R001 Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Nikkel
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Gull
Serie
Farge
Sølv
Emballasje
Brett
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50 - støvbeskyttet
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Kontakttype
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Antall posisjoner
7
Nominell spenning
260V
Monteringstype
Panelmontering
Kabelåpning
0,323" (8,20mm)
Monteringsfunksjon
Gjennomføring - mutter på bakside
Driftstemperatur
-40°C – 200°C