189-037-513R691
189-037-513R691
189-037-513R691
DigiKeys produktnummer
189-337FFE-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
189-037-513R691
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
37, 37 posisjon D-Sub - stablet Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
189-037-513R691 Modeller
Kategori
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Produsent
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Emballasje
Brett
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Nominell strøm (AMP)
5A
Kontaktstil
Bakre mellomrom
0,318" (8,08mm)
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Funksjoner
Kortlås, Skjermet
Antall posisjoner
Farge
Svart
Antall rader
2, 2
Kontaktskjema
Stanset
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Mantelstørrelse, kontaktlayout
4 (DC, C); 4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 105°C