182-025-113R561
DigiKeys produktnummer
182-025-113R561-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
182-025-113R561
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Plugg, Hannpinner tilkobling
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Kappeoverflate, overflate
Stål, Forniklet
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Emballasje
Brett
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontaktstil
Nominell strøm (AMP)
5A
Kontakttype
Plugg, Hannpinner
Bakre mellomrom
0,318" (8,08mm)
Antall posisjoner
Funksjoner
Kortlås, Jordingshakk
Antall rader
2
Farge
Svart
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Mantelstørrelse, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 105°C