06025SA-24K-AA-D0
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-24K-AA-D0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
06025SA-24K-AA-D0
Beskrivelse
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 24VDC Kvadrat - 60mm L x 60mm H Kule 14,5 CFM (0,406m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Funksjoner
Automatisk omstart
Produsent
Støy
17,0dB
Serie
Effekt (watt)
700 mW
Emballasje
Bulk
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 60mm L x 60mm H
Nominell strøm (AMP)
0,030A
Bredde
25,00mm
Spenningsområde
12 – 27,6VDC
Luftstrøm
14,5 CFM (0,406m³/min)
Materiale - ramme
Plast
Statisk trykk
0,100 i H2O (24,9 Pa)
Materiale - blad
Plast
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
40000 Hrs ved 60°C