04020VA-12Q-AA-00
DigiKeys produktnummer
12-04020VA-12Q-AA-00-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
04020VA-12Q-AA-00
Beskrivelse
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Røraksial 12VDC Kvadrat - 40mm L x 40mm H Kule 12,4 CFM (0,347m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Funksjoner
Automatisk omstart
Produsent
Støy
42,0dB
Serie
Effekt (watt)
2.5 W
Emballasje
Bulk
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 40mm L x 40mm H
Nominell strøm (AMP)
0,210A
Bredde
20,00mm
Spenningsområde
10,8 – 13,2VDC
Luftstrøm
12,4 CFM (0,347m³/min)
Materiale - ramme
Plast
Statisk trykk
0,570 i H2O (142,0 Pa)
Materiale - blad
Plast
Lagertype
Kule
Levetid ved temp.
100000 Hrs ved 25°C